تبلیغات
بسیج دبیرستان شهید مطهری - کدام یک گزینه رهبری بودند؛ قالیباف، جلیلی، حداد، ولایتی یا روحانی؟
 
بسیج دبیرستان شهید مطهری
یه روزی بوی ایمان می دادیم و حالا ایمانمون بو می دهد .... خدایا

درباره وبلاگ


به نام خداوندی که از عدم آدم آفرید.
با سلام خدمت شما بازدید کننده محترم بسیجی و بسیج در چند دهه گذشته به تمام معنا در ایران قدرت نمایی کرده و حال زمان آن شده که از زحمات ایشان کمال سپاس را داشته باشیم وبلاگ بسیج مطهری از امروز برای ایجاد یک محیط سالم و کاربردی برای شما مسلمین عزیز بنا شده به امید آن که با توفیق الهی بزودی مرجع مناسبی برای بازدید کنندگان عزیز باشد.

مدیر وبلاگ : بسیج شهید مطهری
ساعت
وصیت نامه شهدا
رتبه وبلاگ بسیج
لوگوی حمایتی
روز شمار فاطمیه
نظرسنجی
قدرت اول منطقه کیست؟


محکوم کردن توهین به پیامبر

 لبیـــــــک یا خــــامنـــــــــــــــه ای   لبیـــــــک یا خــــامنـــــــــــــــه ای

دو هفته ای از انتخابات ریاست جمهوری گذشته است و اکنون با دور شدن از فضای انتخاباتی فرصت خوبی است تا برخی تحلیل های مغرضانه و شبهه افکنی های انتخاباتی رسانه های بیگانه و افرادی که نام اپوزیسیون را بر خود نهاده اند، بررسی کنیم.

 

یکی از سناریوهایی که رسانه ها و اپوزیسیون در این انتخابات دنبال می کردند و بر آن می دمیدند، القای شبهه ای به نام "گزینه رهبری" بود.

 

از ماه ها قبل از انتخابات، رسانه هایی مانند بی بی سی فارسی(BBC PERSIAN) و صدای آمریکا(VOA) این طور فضا سازی می کردند که گویی انتخابات ها در ایران فرمایشی، تقلبی و مهندسی شده است و رأی مردم تأثیری در انتخاب رئیس جمهور ندارد و مهم آن است که رهبری چه کسی را بخواهد!

 

 

 

 

مقام معظم رهبری بارها تأکید کرده اند که تنها یک رأی دارند؛ چنان که در سخنرانی ابتدای سالشان در حرم رضوی فرمودند: «رهبری، یك رأی بیشتر ندارد. بنده‌ی حقیر مثل بقیه‌ی مردم، یك رأی دارم؛ این رأی هم تا وقتی كه در صندوق انداخته نشود، هیچ كس از آن مطّلع نخواهد بود. حالا ممكن است آن كسانی كه صندوق دست آنها است، بعد باز كنند، خط این حقیر را بشناسند، بفهمند بنده به چه كسی رأی دادم؛ اما تا قبل از رأی دادن، كسی مطّلع نخواهد شد. این جور نیست كه كسی بیاید نسبت بدهد كه رهبری نظرش به فلان است، به بهمان نیست. اگر چنین نسبتی داده شد، این نسبت درست نیست.»

 

 

  2. دکتر سعید جلیلی

 

پس از اعلام کاندیداتوری آقای سعید جلیلی، برخی چهره های اپوزیسیون و رسانه های خارج کشور تغییر موضع دادند و در تحلیل های جدید خود، وی را گزینه رهبری خواندند.

 

 

سعید قاسم نژاد در صدای آمریکا: رأی را بسیج و ائمه جمعه جلب می کنند و به احتمال زیاد به سمت آقای جلیلی خواهد رفت یا اگر تصمیم نهایی آقای قالیباف باشد، به سمت آقای قالیباف.

 

 

 

 

محسن سازگارا در ایران فردا: آقای خامنه ای در نهایت کاندیدای خودش را که سعید جلیلی است از صندوق بیرون می آورد.

 

 

 این فضاسازی تا آن جا پیش رفت که "دنیس راس" مشاور ارشد سه رئیس جمهور آمریکا گفت: به نظر می رسد نتیجه انتخابات از قبل تعیین شده است و آن جلیلی است...صبر آمریکا دارد تمام می شود!

و....

 


 

 

این فضا سازی حتی پس از اعلام نتایج اولیه آراء و صدرنشینی دکتر حسن روحانی ادامه پیدا کرد.

 

 

حسین باستان در صبح 25 خرداد در بی بی سی فارسی گفت: «اگر فرض کنیم نیروهایی داخل حکومت هستند که جناح تندروتری را حکومت می کنند و دستشان باز است، می توانند امید داشته باشند با یک تفاوت کمی آقای جلیلی را در مرحله اول به جای آقای قالیباف بیاورند و در مرحله دوم همه اصولگرها را پشت سر جلیلی بسیج کنند تا نتیجه را آنطور که می خواهند داشته باشند! اختلاف نزدیک آراء، عامل نگرانی در سلامت انتخابات شده است.»

 

 

رمضان پور در بی بی سی فارسی از "مهندسی انتخابات" می گوید!

 

 

علی اصغر رمضان پور در گفت و گو با بی بی سی فارسی هم تا لحظه آخر تلاشش را کرد که شبهه گزینه رهبری و نظام را مطرح کند و مانند انتخابات 88 در سلامت انتخابات تردید ایجاد کند: «دلیل این که رأی ها را نمی خوانند دو چیز است؛ اول این که آراء بالای آقای روحانی مشکل ایجاد کرده است و بحث بعدی بر سر این است که نفر بعدی چه کسی باشد؟ آراء نشان می دهد آقای قالیباف است؛ اما این تصمیم باید در سطح بالا گرفته شود که اگر آقای روحانی در مرحله اول به عنوان برنده اعلام نشود و بخواهد به دور دوم بکشد، نفر دوم آقای قالیباف باشد یا جلیلی.

 

 

مجتبی واحدی پس از اعلام نتایج اولیه بر تحلیل های بر باد رفته اش اصرار می کند و می گوید: «من هنوز هم معتقدم آقای ولایتی اولویت آقای خامنه ای است. گمان می کنم آقای خامنه ای با نفر دوم مشکل دارد. من قطعا می دانم قرار است آراء غیر واقعی اعلام شود. مشکل این است که هنوز نمی دانند چه کسی باید در دور دوم با روحانی رقابت کند.»

 

 

سخن پایانی تحلیلگران و اپوزیسیون خارج کشور را از زبان بی بی سی فارسی می آوریم که تصریح کرد: «نیویورک تایمز 48 ساعت قبل از انتخابات نوشت که آقای قالیباف و جلیلی دو کاندیدای اصلی نظام هستند و در یک جمله صریح نوشت که غیر ممکن است آقای روحانی اجازه پیدا کند به کاخ ریاست جمهوری برسد.»

 

 


3. حجت الاسلام حسن روحانی

 

پس از برگزاری انتخابات و انتخاب حجت الاسلام روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران، برخی چهره های اپوزیسیون که انتظار چنین نتیجه ای را نداشتند سکوت اختیار کردند؛ اما برخی دیگر کم نیاوردند و برخلاف نظرات قبلی خود، آقای حسن روحانی را گزینه رهبری معرفی کردند. ظاهرا هدف اپوزیسیون تنها هجمه به سلامت انتخابات است و اگر آن ها از ابتدا احتمال پیروزی آقای روحانی را می دادند، ایشان را گزینه رهبری معرفی می کردند.

 

 

از جمله این به اصطلاح تحلیلگران اپوزیسیون، "علیرضا نوری زاده" و "رضا پهلوی" بودند که بدون اشاره به تحلیل های سابقشان که اشتباه از آب در آمده بود، تحلیلی جدید ارائه کردند و گفتند: «این بار انتخابات به نفع روحانی مهندسی شد!»

 

 

عده دیگری از آن ها هم، با اشاره به سوابق آقای روحانی وی را چهره نزدیک به رهبری معرفی کردند. چنان که سایت ضد انقلاب "خودنویس" نوشت: «آقای روحانی میان هشت کاندیدای ریاست جمهوری تنها کسی بود که بیشترین تمجید را از رهبر - در دیدار با وی هنگام اتمام دوره شانزده ساله دبیری شورای عالی امنیت ملی - دریافت کرده بود.»

 

 برای اطلاع بیشتر می توانید به این دو خبر مراجعه نمائید:

نوری زاده: انتخابات به نفع روحانی مهندسی شد!

چرا رأی به روحانی رأی به نظام است؟

 

حماسه سیاسی با مشارکت 72% مردم رقم خورد؛ اما سؤالاتی در ذهن مخاطبان شبکه های ماهواره ای وجود دارد که هنوز دست اندرکاران و کارشناسان این شبکه ها پاسخی به آن ها نداده اند:

 

 

این رسانه ها بر چه اساسی می خواستند رأی رهبری را پیش بینی کنند و هدفشان از این همه تحلیل های تخیلی و بی پشتوانه چه بوده است؟ آیا اگر گزینه های دیگری مانند آقایان قالیباف یا جلیلی رأی می آورد به اعتقاد این رسانه ها انتخابات مهندسی شده بوده است؟

 

 

 چگونه امثال رضا پهلوی، واحدی، گنجی، نوری زاد، سازگارا و .... که تا پیش از انتخابات از تحریم، تقلب، مهندسی انتخابات و گزینه رهبری سخن گفته بودند باز هم در رسانه های ماهواره ای حضور می یابند،  در چشمان مخاطبانشان نگاه می کنند، و بدون اشاره به تحلیل های تخیلی و متوهمانه سابقشان، ژستی روشنفکرانه به خود می گیرند و تحلیلی جدید ارائه می دهند؟!

 

 

دنیس راس/ مشاور ارشد سه رئیس جمهور آمریکا در گفت وگو با VOA

 

 

رسانه هایی مانند بی بی سی فارسی و صدای آمریکا که بارها پیشگویی کردند و از عالم غیب رأی رهبر را اعلام کردند؛ چرا از ملت ایران عذرخواهی نمی کنند؟

 

 

اپوزیسیونی که سال 88 هم شبهه تقلب را مطرح کرد و بعد از آن از سرنگونی جمهوری اسلامی گفت؛ تا کی باید اشتباه کند و تحلیل های غلط ارائه دهد؟نوع مطلب : سخن بسیجی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 شهریور 1396 05:00 قبل از ظهر
Wow! After all I got a web site from where I can truly get
helpful data concerning my study and knowledge.
یکشنبه 15 مرداد 1396 03:02 بعد از ظهر
Hey there! I realize this is sort of off-topic but
I needed to ask. Does building a well-established website like
yours take a massive amount work? I am completely
new to blogging however I do write in my diary on a daily basis.
I'd like to start a blog so I can share my personal experience and feelings online.
Please let me know if you have any kind of
suggestions or tips for new aspiring blog owners. Appreciate it!
جمعه 13 مرداد 1396 12:31 بعد از ظهر
Woah! I'm really loving the template/theme of this website.
It's simple, yet effective. A lot of times it's challenging to get
that "perfect balance" between superb usability and visual appeal.
I must say you've done a awesome job with this.
In addition, the blog loads extremely quick for
me on Opera. Excellent Blog!
شنبه 7 مرداد 1396 01:36 قبل از ظهر
Hello! I could have sworn I've been to this website before but after reading through some of the post I realized
it's new to me. Anyhow, I'm definitely happy I found it and I'll be book-marking and checking back
often!
پنجشنبه 31 فروردین 1396 02:33 قبل از ظهر
Hello there, I discovered your blog by means of Google at the same
time as searching for a comparable topic, your website got here up,
it appears to be like great. I have bookmarked it in my google bookmarks.

Hello there, simply was aware of your weblog thru Google, and located that it is truly informative.
I am gonna be careful for brussels. I'll be grateful if you happen to proceed this in future.
Many folks can be benefited out of your writing. Cheers!
یکشنبه 20 فروردین 1396 12:20 قبل از ظهر
Whoa! This blog looks exactly like my old one!
It's on a completely different subject but it has
pretty much the same layout and design. Wonderful choice of colors!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

وب هکس

اوقات شرعی

یادگار انقلاب
بسیج پایه اول

بسیج پایه سوم

آب و هوا
همراه با قرآن
به عشق خلیج پارس