تبلیغات
بسیج دبیرستان شهید مطهری - بسیج پایه اول _ 1 _
 
بسیج دبیرستان شهید مطهری
یه روزی بوی ایمان می دادیم و حالا ایمانمون بو می دهد .... خدایا

درباره وبلاگ


به نام خداوندی که از عدم آدم آفرید.
با سلام خدمت شما بازدید کننده محترم بسیجی و بسیج در چند دهه گذشته به تمام معنا در ایران قدرت نمایی کرده و حال زمان آن شده که از زحمات ایشان کمال سپاس را داشته باشیم وبلاگ بسیج مطهری از امروز برای ایجاد یک محیط سالم و کاربردی برای شما مسلمین عزیز بنا شده به امید آن که با توفیق الهی بزودی مرجع مناسبی برای بازدید کنندگان عزیز باشد.

مدیر وبلاگ : بسیج شهید مطهری
ساعت
وصیت نامه شهدا
رتبه وبلاگ بسیج
لوگوی حمایتی
روز شمار فاطمیه
نظرسنجی
قدرت اول منطقه کیست؟


محکوم کردن توهین به پیامبر

 لبیـــــــک یا خــــامنـــــــــــــــه ای   لبیـــــــک یا خــــامنـــــــــــــــه ایبه گزارش " صراط "، کشورهایی هستند که برای زندگی زنان مناسب نیستند و کمترین امنیت را زنان در این کشور ها دارند. در برخی از این کشور زنان با سخت ترین شرایط زندگی دست و پنجه نرم می کنند و با مشکلات زیادی رو به رو می شوند و همچنین حق و حقوق آنها نیز پایمال می شود.


1. کنگو 
بیشترین آمار نا امنی و تجاوز برای کشور کنگو است. کنگو کشوری است در مرکز آفریقا، پایتخت آن کینشازا است، جمهوری دموکراتیک کنگو دوّمین کشور بزرگ در آفریقا و یازدهمین کشور بزرگ جهان به‌شمار می‌آید. جنگ دوم کنگو که از سال 1998 شروع شد تقریبا این کشور را ویران کرد که در پی این جنگ ها نا امنی نیز در این کشور پهناور گسترش یافت.

طبق یک گزارش در سال 2009 بیش تر از 8000 زن در این کشور مورد تجاوز قرار گرفتند، در پی تحقیقات شخصی به نام Jimmie Briggs اعلام شد که زنان این کشور با بیماری های روانی ناشی از استرس زیاد دست و پنجه نرم می کنند.2.سومالی
دومین کشور نا امن برای زنان سومالی است. در این کشور زنان اوضاع بدی دارند به طوری که اولین پست سیاسی به یک زن سال گذشته در این کشور داده شد. در نوامبر سال 2012 فوزیه یوسف حاجی اولین زن سومالیایی بود که وزیر امور خارجه این کشور شد. در سومالی نیز مانند کنگو آمار تجاوز زیاد است و همچنین به زن ها ارزش زیادی قائل نیستند.در این لیست به ترتیب بعد از کونگو و سومالی کشورهای زیر قرار گرفته اند که این رتبه بندی بر اساس حق رای ، میزان ارزش برای زن و اذیت و آزار جنسی زنان تایین شده است. / م ر

3.هند 4.عراق


5.مالی6.چین


7.افغانستان


8.پاکستان


9. عربستان سعودی10.نپال


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

وب هکس

اوقات شرعی

یادگار انقلاب
بسیج پایه اول

بسیج پایه سوم

آب و هوا
همراه با قرآن
به عشق خلیج پارس